Anasayfa / NBA / Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 09.02.2020

Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 09.02.2020

NBA Ligi’nde Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Minnesota Timberwolves, Pazar gecesi saat 04:00’te Los Angeles Clippers’ı Target Center‘da konuk edecek. İddaa ve bets10 handikapları ev sahibi lehine 1.5 olarak belirlemiş.

Minnesota Timberwolves üst üste 13. maçını da kaybetti. Aylar önce iyi bir performans sergiledikleri dönemin sonunda serbest düşüşe geçen ekibin gidişatı bir türlü düzelmedi. Takas dönemimin flaş takaslarından birisi olan takasta Golden State Warriors anlaştılar. D’Angelo Russell, 1. ve 2. turdan draft hakları karşılığında Andrew Wiggins’i yolladılar. Takımın en önemli ismi olan KAT’ın moralini de yükseltecek bu olayın ilerleyen dönemlerde takıma pozitif etki yapmasını bekliyorum. 

Los Angeles Clippers ise takas döneminde Harkless’ı New York’a gönderip güçlü ve önemli bir parça olan Marcus Morris’i kadrosuna kattı. Normal sezonda maçları rölantiye alarak ilerleyen ekip Los Angeles Lakers’ın 2 galibiyet gerisinde 1 maç fazlasıyla birlikte takibini sürdürüyor. Bu maç Morris’in durumu maç saatinde belli olacakken Patrick Beverley kesin olarak forma giyemeyecek.

Minnesota bu takasla iyi günlere açılabilir fakat hemen etki etmesini kimse bekleyemez. Los Angeles Clippers ise hiç zorlamadan 36 galibiyet almış durumda. Lakers’a bu kadar yaklaşmışlarken bu maçı da kazanarak takibi sıkılaştırmak isteyeceklerdir. Batı’nın en güçlü takımı olduğunu düşündüğüm Clippers’ın bu maçı kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.25
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.36

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …