Anasayfa / NBA / Toronto Raptors – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 09.02.2020

Toronto Raptors – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 09.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Toronto Raptors, Pazar gecesi saat 03:30’da Brooklyn Nets’i Air Canada Centre‘da konuk edecek. İddaa ve bets10 handikapları deplasman ekibi lehine 5.5 olarak açmış.

Toronto Raptors, Indiana deplasmanında üst üste 13. galibiyetini aldı. Yine ekip halinde oynadıkları maçı neredeyse baştan sona üstün götürerek kazandılar. Takımdaki altı farklı oyuncu 15-22 sayı aralığında katkı yaparak çift haneleri gördü. Her seferinde vurguladığım gibi oynadıkları oyun ve sahip oldukları kimya rakiplerini geçmeye yetecek güçte. Lowry ve uzun süredir oynamayan Gasol’ün durumu maç saatinde belli olacak.

Brooklyn Nets, Washington deplasmanında 113-107 kaybederken Kyrie Irving’i de sakatlık dolayısıyla kaybetmişti. 4-6 gün daha forma giyemeyecek yıldız ismin yokluğunda Phoenix’i 22, Golden State’i 41 farkla geçerek adeta stres attılar. Bu iki maçta ön plana çıkan isim LeVert olmuştu. Takımın diğer parçaları da önemli isimlerden oluşuyor.

Toronto Raptors maçın mutlak favorisi. Brooklyn Nets iki maçını da çok güçlü olmayan ekipler karşısında kazandı. Bu sezon iki kez karşılaştılar ve ikisini de Toronto rahat bir şekilde kazandı. Aynı senaryonun bu maçta da yaşanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.59

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …