Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Indiana Pacers İddaa Tahmini 28.03.24

Chicago Bulls – Indiana Pacers İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 03:00’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.65 olarak belirlemiş. 

Bulls ligin formsuz ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 34 galibiyette kaldılar. Evet halen play-in potasında yer alıyorlar ve alttan gelen takımlarla güvenli mesafeyi koruyorlar ama 9. sıradan bir basamak yukarı çıkmaları da çok zor, en yakın rakipleriyle fark 5 maça çıktı… Ayrıca evlerindeki karneleri de sıkıntılı, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Evet lider Celtics’e 11 sayı farkla kaybetmeleri normaldi ama alt sıra ekiplerinden, iddiası kalmamış Wizards’a son nefeste 2 sayı ile kaybetmeleri onlar adına kötü bir sürprizdi. Önemli bir eksikleri yok. 

Pacers ise rakibinin aksine son dönemde formda, son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 41 galibiyete ulaştılar. Kendilerine play-off potasında, 6.sırada yer buldular. Deplasman karneleri de aynı paralelde gayet iyi durumda, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son maçlarında Batı’nın dişli ekiplerinden Clippers’a konuk olmuşlar ve tam 17 sayı farkla kazanarak ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. McConnell ile Nesmith’in durumları net değil, başka eksikleri yok. 

Kağıt üstünde Bulls, DeRozan ve Vucevic gibi iki tecrübeli yıldızın liderliğinde, evinde oynamanın da avantajıyla Pacers’a direnebilecek gibi duruyor. Ama son dönemde içerde dışarıda farketmeksizin iyi sonuçlar alamıyorlar. Onların aksine Pacers ise formda ve Haliburton, Siakam, Turner gibi silahların liderliğinde bu deplasmanda da kazanmalarını bekliyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
intobet Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …