Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.11.23

Chicago Bulls – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Chicago Bulls Salı günü saat 04:00’da Doğu ekibi Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Bulls sezona istediği gibi bir giriş yapamadı ve son 3 maçlarını kaybettiler, buraya moralsiz, formsuz bir şekilde geliyorlar. İç saha karneleri de sıkınıtılı, 3 maçtan 2 tanesini kaybederken tek galibiyetlerini de denk rakiplerinden Toronto karşısında ancak uzatma sonunda, son nefeste 1 sayıyla alabilmişlerdi. Son olarak 4 Kasım’da yine evlerinde olmalarına rağmen bir diğer denk rakipleri Nets’e yine son nefeste 2 sayı ile kaybetmişlerdi… Patrick Williams, Caruso, Dosunmu üçlüsünün durumları maç saatinde belli olacak. 

Jazz da rakibi gibi sezona iyi bir giriş yapamadı ve onlar da son 2 maçlarını üst üste kaybederek buray düşük moralle geliyorlar. Son 2 deplasman maçlarında güçlü rakiplerle oynamışlar, son şampiyon Denver’a 8 sayı ve Wolves’a ise tam 28 sayı farkla teslim olmuşlardı. 5 Kasım’daki o son maçta kendi standartlarının altında, 95 sayıda kalmışlardı. Markkanen 22 sayı, 8 ribaund, Collins 14 sayı, 6 ribaund ve Horton-Tucker 14 sayı, 5 asist ile yegane direnebilen isimlerdi. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor. 

Kendi konferanslarında play-in kovalaması beklenen iki denk diyebileceğimiz ekibin karşılaşmasını izleyeceğiz. İki takım da son maçlarını üst üste kaybederek moralsiz geliyorlar bu maça. Dolayısıyla karşılıklı olarak bir reaksiyon göstermeye çalışacaklardır. Bir tarafta DeRozan, Vucevic, LaVine, diğer tarafta Markkanen, Clarkson, Collins gibi silahlar varken birbirlerine kolay koaly üstünlük sağlayabileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle de Jazz lehine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …