Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Sacramento Kings İddaa Tahmini 07.11.23

Houston Rockets – Sacramento Kings İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Salı günü saat 04:00’da Sacramento Kings ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.81 olarak açıklamışken intobet ise oranı 2.15 olarak belirlemiş. 

Houston sezona kötü sinyaller vererek, üçte 0 ile başlasa da son 2 maçını üst üste kazanarak çıkışa geçti ve bu sezon kolay lokma olmayacağını da gösterdi. Evlerindeki bu mini seride Doğu’nun vasat ekiplerinden Charlotte’ı 9 sayı farkla geçerken, ardından da 5 Kasım’da yine bu sahada, bu maçtaki rakipleri Sacramento’yı tam 18 sayı farkla ezip geçmişlerdi! Rakibi sadece 89 sayıda tutukları o maçta Brooks 26 sayı, 9 ribaund, Smith Jr. 21 sayı, 11 ribaund, VanVleet 21 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve temsilcimiz Alperen 15 sayı, 9 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Eason, Amen Thompson ve Oladipo’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Kings ise rakibinin aksine son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Üst üste çıktıkları 2 deplasman maçını da kaybettiler. Önce Warriors’a aslında iyi direnmişler ama 1 sayı ile yenilmişlerdi. Sonrasında ise belirttiğim gibi yine bu sahada Rockets ile karşılaşmışlar ve özellikle hücumda sınıfta kalmışlardı. Fox’un yokluğunda hiç organize olamayan Kings, sadece 89 sayıda kaldığı o 2 gün önceki maçta tam 18 sayı farkla kaybetmiş, daha doğrusu hezimete uğramıştı. Fox’dan bu maçta da yine faydalanamayacaklar…

Houston son maçlarda sergilediği pozitif basketbolun karşılığını galibiyetlerle aldı ve bana göre bu sezon artık kolay lokma olmayacağını gösterdi. Kings ise Fox’un yokluğunda hücumda organize olmakta zorlanan bir takım görünümünde. Bu da onların direncini ciddi anlamda düşürüyor. Daha 2 gün önce yine bu sahada tam 19 sayı farkla kaybettikleri bir rakip karşısında yine Fox’dan yoksun bir şekilde fiziksel ve mental olarak kolaylıkla toparlanabileceklerini sanmıyorum. Ev sahibinden bir galibiyet daha bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.81
intobet Oranı: MS 1 – 2.15
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …