Anasayfa / Cholet / Cholet – Dijon İddaa Tahmini 30.04.24

Cholet – Dijon İddaa Tahmini 30.04.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Cholet Salı günü saat 21:00’da Dijon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Cholet son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, üst üste 4 maçlarını kaybettiler ve bu nedenel de bir çıkış, reaksiyon arıyorlar. Evet halen 15 galibiyetle 8. sıradan play-off potasında yer alıyorlar ama alttan gelen tam 4 takım ardık kalan 3 maçta onları yakalayabilecek seviyede, sadece 1 galibiyet fark kaldı aralarında… Evlerindeki son maçta Blois karşısında direnseler de 9 sayı farkla kaybettiklerini görmüştük. 

Dijon ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve 13 galibiyette kaldı. Düşme potasından 3 adım uzaktalar, kafaları rahat diyebiliriz. Diğer yandan play-off yarışından da 2 adım uzakta kaldılar ve kalan 3 maçta hem hata yapmamaları hem de 4-5 rakiplerinin birden en az 1 hatta 2 maç kaybetmeleri gerekecek, yani play-off şansları epey azalmış durumda… Zaten deplasman karneleri de sıkıntılı, son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler. 20 Nisan’da evden uzaktaki son sınavlarında Quentin’e  4 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İki takım arasında sıralamadaki yerlerinden bağımsız bir denklik var diyebiliriz. Sonuçta Dijon da kaliteli bir kadroya sahip ve yerleri play-off yarışı olmalıydı ama deplasman karneleri onları bu yarışın dışına itti. Son haftalarda üst üste kayıplar yaşayan ve artık bir reaksiyon göstererek play-off biletini kapmak isteyen Cholet’nin evinde yüksek motivasyonla sahaya çıkacağını ve deplasmanlarda zorlanan Dijon’u düşük farkla da olsa yenebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …