Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.04.24

Wurzburg – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 30.04.24

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Wurzburg Salı günü saat 21:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar. 

Wurzburg son 3 maçından ikisini kaybetmiş olsa da halen topladığı 21 galibiyetle kendisine 5. sırada yer bulabilmiş bir ekip. Hatta 4. sırayı Ulm ile, averaj hesaplarıyla paylaştıklarını belirtelim. Son 3 maçlık sekanstaki sonuçlardan bağımsız ortak nokta ise yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu, bize sırasıyla 172 sayı, 181 sayı ve 176 sayı izletmişlerdi o maçlarda. 

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra son maçlarını kazandılar ve 9 galibiyete ulaşarak en azından düşme potasından 2 adım uzaklaştılar, biraz olsun rahatladılar. Son 2 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu görebiliriz. Sırasıyla 185 sayı ve 201 sayı üretilmişti o maçlarda. Son deplasman maçarında şampiyon Ulm’a direnemediklerini ve 106-79 ile kaybettiklerini de belirtelim. 

İki takım arasında bir siklet farkı var kuşkusuz. Wurzburg ligin ilk sıra için yarışan, play-off’u garantilemiş takımlarından birisi. Mitteldeutscher ise düşme hattından uzak kalmaya çalışan vasat bir ekip. Bu ortamda Wurzburg sahasında favori tartışmasız ama handikap konusunda bana güven vermiyorlar. Dolayısıyla öncelikli tercihim takımların temposuna ve hücum odaklı basketbol anlayışına güvenerek toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.56
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …