Anasayfa / Chemnitz / Cholet – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 24.01.23

Cholet – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 24.01.23

FIBA Europe Cup 2. etap I grubu 4. maçında Cholet Salı günü saat 22:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar.

Cholet, bu sezon Europe Cup’ın şampiyonluk favorilerinden birisi. Bu gruptaki 3 maçtan ikisini kazanarak da bunun altını doldurdular ve 2. sırada yer alıyorlar, çeyrek final için avantajlı konumdalar. Son maçlarında konuk oldukları lider Porto karşısında savunmada sınıfta kalmışlar, 99-78 ile farklı kaybetmişlerdi. Sonrasında ligde oynadıkları 2 maçlarında da bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izletmişlerdi. Sırasıyla 177 ve 168 sayı üretilmişti o maçlarda.

Alman ekibi ise ilk 3 maçtan sadece birini kazanabildi ve artık bu maçı da kaybetmeleri durumunda şansları neredeyse 0 olacak. İlk 2 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son maçta konuk ettikleri Craiova karşısında hücumda patlama yaparak 93-62 ile kazanmışlardı. Ardından ligdeki maçlarında da üst üste yüksek skorlu mücadeleler çıkardılar, sırasıyla 177 ve 165 sayı üretilen o maçları galibiyetle tamamlamayı başarmışlardı.

İki takım da hücumda odaklı basketbolu tercih eden, tempoya dayalı bir sisteme sahipler. 13 Aralık’taki ilk karşılaşmaşlarında, Cholet rakibini Almanya’da 73-83 ile yenmeyi başarmıştı. Geçen 1.5 aylık sürede iki takımın da hücumda seviye atladıklarını, daha tempolu oynadıklarını gördük. Chemnitz adına tamam mı devam mı niteliğinde olan, Cholet adına da tur bileti anlamına gelen bu maçta takımların birbirlerini en iyi bildikleri, kullandıkları silah olan tempo ve yüksek skorla tehdit edeceklerini, bizleri keyifli ve bol skorlu bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.59
intobet Oranı: ÜST (163.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Strasbourg – Bourg İddaa Tahmini 29.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 19. hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar günü saat 17:15’de Bourg ile …