Anasayfa / NBA / Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 25.01.23

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 25.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Miami Heat, salıyı bağlayan gece 03:30’da Boston Celtics ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 220.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat son dönemde iyi maçlar geçirirken önce Dallas performansında felaket ötesi bir şut performansıyla fark yemiş, ardından ise New Orleans’a karşı rahat kazanmalarını beklediğim maçı zoraki kazanmayı başarmıştı. 34 üçlük denemesinde sadece 8 isabet bularak yine çok kötü şut attılar ama Kyle Lowry’nin son çeyrekteki etkili oyunuyla birlikte New Orleans’a üstünlük sağlamayı başardılar.

Boston ekibi ise Toronto deplasmanında galip geldikten sonra bu sene yıldızların bir türlü uyuşmadığı Orlando’ya konuk oldular. Üçüncü kez karşı karşıya geldikleri rakiplerine bir kez daha kaybettiler. Malcolm Brogdon, Marcus Smart ve Robert Williams gibi önemli isimlerin yokluğunda gelen bu mağlubiyeti çok garipsemiyorum. Bu üç oyuncunun bu gece oynayıp oynamayacağı henüz netlik kazanmadı.

Aralık başında Boston’da iki kere karşı karşıya gelen ve kıyasıya maçlar çıkaran ekiplerin bugünkü mücadelesinde tarafların galibiyet şansını 50-50 olarak görmekteyim. Miami çok güven vermiyor fakat rakibine göre şu an için daha ön plana çıkmakta. Boston ekibinin ise sakat oyuncuları ve back-to-back şeklinde oynuyor olması onları geri adıma atmakta. Tercihimi alttan yana kullanacağım. Sürpriz severler MS 1 & ALT seçeneğini tercih edebilir.

Eksikler:

Miami: Nikola Jovic, Duncan Robinson, Ömer Faruk Yurtseven
Boston: Malcolm Brogdon (gtd), Marcus Smart (gtd), Robert Williams (gtd), Danilo Gallinari

İddaa Oranı: ALT (220.5) – 1.49
intobet Oranı: ALT (220.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8

 

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.02.24

NBA programında Pazartesi günün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …