Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Çin – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 25.08.19

Çin – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası‘nın ev sahibi olan Çin’de düzenlenen Atlas Turnuvası’nda Çin Pazar saat 14:30’da Dominik Cumhuriyeti‘ni konuk edecek. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.66 oran açıklamış.

Çin Dünya Kupası’nın ev sahibi olma avantajın ile ilk tur gruplarında sürpriz yapabilecek takımlardan birisi ki kadrolarında Jianlian gibi önemli bir silahları da var. Son hazırlık maçlarında da güçlü rakiplerden biri olan Brezilya’ya karşı Ailun ve Jianlian ile iyi direnmişler ancak 6 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Dominik ise Dünya Kupası’nın sıradan takımlarından biri olacak. Elbette çok kolay lokma olmayacaklardır ancak ellerindeki sınırlı kadro ile fazla ilerlemeleri mümkün görünmüyor. Son maçta Madrid’de madalya adaylarından güçlü İspanya ile karşılaşmışlar ve 32 sayı fark yiyerek darma dağın olmuşlardı. Vargas, Roberts ve Baez gibi tecrübeli pota altı oyuncularına sahipler.

Çin Ailun ve Jianlian’ın yanı sıra Wang Zhelin’den de çok iyi katkı alıyor, bu nedenle de hücumda tehlikeli bir takımlar. Dominik karşısında pota altında sorun yaşamayacaklarını ve ev sahibi avantajlarını bu hazırlık maçında da kullanarak denk diyebileceğimiz bir rakip karşısında üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Çin zorlansa da Ailun liderliğinde Dominik’i yenmeyi başarır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.66
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Anadolu Efes – Real Madrid İddaa Tahmini 24.10.19

Turkish Airlines Euroleague 4.hafta mücadelesinde Anadolu Efes Perşembe saat 20:15’de Real Madrid ile karşılaşacak. Hem …