Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 25.08.19

Günün İddaa Kuponu 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Pazar programında bizleri keyifli maçlar bekliyor. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini sizin için belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Japonya – Tunus : MS 1 / 1.32 (Bets10)

Japonya genç yıldız Hachimura liderliğinde hazırlık döneminde çok iyi bir görüntü verdi. Dünya Kupası’na renk katacak ekiplerden biri olacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz ki Watanabe ve Fazekas da etkili oluyorlar, destek oluyorlar Hachimura’ya. Bu maçta da formsuz ve moralsiz Tunus karşısında fazla problem yaşayacaklarını düşünmüyorum. Son maçta Almanya karşısında aldıkları galibiyetin moraliyle bu maçı da kazanmalarını ve ikinci yarıda farkı açmalarını bekliyorum.

Güney Kore – Çekya : MS 2 (-12.5) / 1.83 (Bets10)

Güney Kore tıpkı Litvanya maçından önce belirttiğim gibi Avrupa’da oynanan basketbol seviyesinin oldukça gerisinde bir Asya takımı. Zaten kadrolarında uluslararası tecrübeye sahip oyuncuları da yok. Elbette Çekya, çok güçlü bir takım değil Litvanya kadar ama yine de Güney Kore karşısında Balvin ve Satoransky ile rahatlıkla üstünlük kurup çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İtalya – Fransa : MS 2 (-5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 / 1.51 (Bets10)

İtalya Datome ile Gallinari geri dönmüş olsa da eski gücünde değil. Yine yetenekli oyunculara sahipler ama yine takım olma konusunda ciddi sorunları var. Karşılarında ise hem atletizm olarak hem de pota altı rotasyonu olarak onlara çok net bir şekilde üstünlük kurabilecek bir Fransa var. Koç Collet ve öğrencilerinin iyi durumda olmayan İtalya karşısında hata yapmayacağını ve normal süre sonunda galibiyete uzanarak hazırlıklarına moralli bir şekilde devam edeceklerini düşünüyorum.

Çin – Dominik Cumhuriyeti : MS 1 / 1.66 (Bets10)

Çin Ailun ve Jianlian’ın yanı sıra Wang Zhelin’den de çok iyi katkı alıyor, bu nedenle de hücumda tehlikeli bir takımlar. Dominik karşısında pota altında sorun yaşamayacaklarını ve ev sahibi avantajlarını bu hazırlık maçında da kullanarak denk diyebileceğimiz bir rakip karşısında üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Çin zorlansa da Ailun liderliğinde Dominik’i yenmeyi başarır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 6.05

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …