Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / ABD – Kanada Milli Takımı 26.08.19

ABD – Kanada Milli Takımı 26.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında ABD Pazartesi saat 12:30’da Kanada ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise toplam sayı limitini 184.5 olarak açıklamış.

ABD C takımı ile Dünya Kupası’na hazırlanıyor. Evet Walker ve Mitchell gibi önemli liderlere sahipler ama bunların yeterli olmadığını Avusturalya karşısında gördüler son maçta 94-98 kaybederek. Koç Popovich’in dediği gibi mutlaka bu maçtan bir ders çıkarmışlardır ama artık sadece atletizm ve yüksek tempo ile Dünya Kupası’nın kazanmayacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kanada da Avusturalya benzeri bir basketbol oynuyor. Onların da atlet ve çok koşan bir rotasyonları var ki takımın lideri Pangos da tam saha basketbolunu benimsemiş bir guard. Dolayısıyla ABD karşısında tempoya ayak uydurmalarını bekliyorum. Son maçlarında Yeni Zelanda’yı uzatma sonunda 103-100 yenerek skor potansiyeli ne kadar yüksek bir takım olduklarını tekrar hatırlatmışlardı.

Kanada’nın oyun yapısına ve kadrosundaki isimlere baktığımızda ABD-Avusturalya maçının bir kopyasını izleyebileceğimizi düşünüyorum. Çünkü onlar da tempoyu çok seviyorlar ve etkili guardlar var. Ancak Avusturalya kadar iyi uzunlar sahip olmadıkları için ABD’yi yenebileceklerini düşünmüyorum. Bizleri yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (184.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …