Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / İtalya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 26.08.19

İtalya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 26.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen turnuvada İtalya Pazartesi saat 14:30’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açıklamamışken Bets10 ise Yeni Zelanda lehine 14.5 handikap belirlemiş.

İtalya Gallinari ile Datome’nin dönmesiyle elbette daha iyi bir görüntü veriyor. Belinelli ve Gentile iki önemli ismin dönüşüyle daha verimli oynamaya başladı, özellikle Belinelli. Ancak son Fransa maçında gördük ki bu takımın savunma sertliği bildiğimiz İtalyan milli takımlarının gerisinde, direnç seviyeleri düşük. Bu da maç kazanmalarını zorlaştırıyor.

Yeni Zelanda ise Webster kardeşler liderliğinde hazırlık döneminde beklentilerin üstünde işler yaptı. Son maçta da eksik de olsa güçlü Sırbistan karşısında iyi direnmişler ve sadece 10 sayı farkla kaybetmişlerdi. Galatasaraylı Tai ile ağabeyi Corey bu takımın herşeyi konumundalar ve onların yanlarına iyi görev adamları koydukları için kolay lokma olmayan bir takım olmuş durumdalar.

İtalya son maçta Fransa’yı zorlamış olsa da organizasyon ve savunma disiplini konusunda sorunlar yaşayan bir takım. Yeni Zelanda ise son maça Sırbistan karşısında bir kez daha gösterdi can yakabileceğini. Bu maçta İtalya’ya karşı da sert ve dirençli bir oyun ortaya koyacaklarını, kaybetserler de handikapta kalmayı başaracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+14.5) / 1.88
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …