Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 18.03.23

Cleveland Cavaliers – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 18.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Cumartesi günü saat 02:30’da Washington Wizards ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Cavs konferansın ilk 4 adaylarından birisi. Şuana kadar 44 galibiyet topladılar ve 4. sırada yer alıyorlar. Artık 3. sıra için şansları kalmadı diyebiliriz Sixers’a son maçta kaybettikleri için. Ama burada 4. sıradaki yerlerini koruyarak play-off’a ev sahibi avantajı ile girmek istiyorlar. Evlerindeki karneleri de gayet iyi, üst üste 3 maçlarını Raptors’a 25, Pistons’a 24 ve güçlü Bostona’a karşı 4 sayı farkla kazandıktan sonra son maçta belirttiğim gibi Sixers’a kaybetmişlerdi. Allen’dan bu maçta da faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok.

Wizards ise konferansta play-in yarışının içinde olan ekiplerden birisi. Şuana kadar 32 galibiyet elde ettiler ve 10. sıradan play-in potasına girdiler. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra zayıf rakipleri Pistons’ı yenerek kötü gidişata dur demişlerdi. Deplasmanda son maçlarında ise güçlü rakiplerden Sixers’a fazla direnememişler ve tam 19 sayı farkla kaybetmişlerdi. Cooks dışında eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor. 

İki takım son olarak 7 Şubat’da Washington’da karşılaşmışlar ve Cavs deplasmanda olmasına rağmen kalite farkını sahaya yansıtmış ve rakibini tam 23 sayı farkla hezimete uğratmıştı. Bu maçta da kendi sahalarında Mitchell, Mobley, Garland, LeVert gibi silahlarını iyi kullanarak taraftarlarına Sixers yenilgisini unutturmak isteyeceklerini, daha önce belirttiğim gibi rahat yendikleri rakiplerini bir kez daha yenerek 4. sıradaki yerlerini alttan onlları tehdit eden Knicks’e karşı biraz daha korunaklı hale getireceklerini tahmin ediyprum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.48
Best10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …