Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 18.03.23

Atlanta Hawks – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 18.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Atlanta Hawks Cumartesi günü saat 02:30’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 245.5 olarak açıklamışlar.

Hawks, Doğu’nun orta şekerli ekiplerinden birisi. Nitekim şuana kadar topladıkları 34 galibiyetle kendilerine 8. sırada yer buldular. Ama alttan gelen takımların galibiyet sayıları da çok yakın, dolayısıyla üst üste 2 maç kaybettikten sonra artık daha fazla kayıp lüksleri yok, kendilerini aniden play-in dışında bulabilirler… Bunun yanında son maçlarda çok yüksek tempoda oynayıp bizlere bol skorlu mücadeleler izlettiriyorlar. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 258, 242, 259 ve 251 sayı üretilmişt! Önemli bir eksikleri yok.

Warriors ise Batı’da 36 galibiyetle kendisine 6. sırada yer buldu. Ayrıca son 3 maçlarından ikisini de kazanarak iyi durumda olduklarını gösterdiler. Ancak deplasmanda tam 9 maçtır kaybettiklerinin de altını çizelim! Bir diğer önemli konu da son 3 deplasman maçlarında mağlubiyetlerin yanı sıra iki maçta yüksek tempo ve savunma zaaflarının ön planda olduğunu belirtelim, sırasıyla 265 ve 260 sayı üretilmişti bu maçlarda! Draymond Green, Iguodala, Payton, Wiggins’den faydalanamayacaklar, Curry ile Looney’nin durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Bir tarafta Young, Murray, Hunter, diğer tarafta Poole, Curry (oynarsa), Thompson gibi silahlar varken ve iki takımın da son maçlarda savunmadaki yumuşak performansları ön plana çıkmışken bu maçta birbirlerini rahatlıkla cezalandıracaklarını, tempoyu da birlitek tetikleyeceklerini söyleyebiliriz. Bu ortamda da iki takımın bile 120 baremini aşmasını beklemek sürpriz olmayacaktır. Atlanta play-in’in dışına çıkmamak için kazanmaya devam etmek isteyecektir, kendi oyunu sergileyecektir, bu da yüksek tempo ve bol skor demek zaten. 

İddaa Oranı: ÜST (245.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (245.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …