Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 08.06.24

Cocodrilos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 08.06.24

Venezüela Ligi 2. grup mücadelesinde Cocodrilos Cumartesi günü saat 02:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos grubun iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazanırken bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar, zirve takibini sürdürüyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını gördük. Son olarak 6 Haziran’da konuk ettikleri Falcon’u tam 17 sayı farkla ezip geçmişlerdi. O maçta Cisneros 16 sayı, 6 ribaund, Montero 15 sayı, 4 ribaund, 7 asist ve Guerrero 10 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiten başlıca isimlerdi. 

Zulia ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldı, halen ilk 6 sıra yani play-off için şanslarını sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda olmadığını biliyoruz, o maçlardan son 3 tanesinden ikisini kayıpla geçmişlerdi. Falcon’dan 19 sayı fark yerken Diablos’a ise uzatma sonunda kaybetmişlerdi. Son olarak 3 Haziran’da konuk ettikleri Panteras’a direnmişler ama 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım son olarak 18 Mayıs’da karşılaşmış ve Cocodrilos deplasmanda olmasına rağmen rakibini 8 sayı farkla yenmeyi başarmıştı. Şimdi evlerinde olacaklar ve bunun da avantajıyla yine favori olduklarını söyleyebiliriz ki formda bir dönemde olduklarını da hatırlatalım. Deplasmanlarda zorlanan Zulia’nın onlara fazla direnemeyeceğini, handikapta kalamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …