Anasayfa / Frontinos / Spartans – Frontinos İddaa Tahmini 08.06.24

Spartans – Frontinos İddaa Tahmini 08.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Spartans Cumartesi günü saat 01:30’da Frontinos ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Spartans grubun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarının tamamını kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar… Kötü geçen bu dönemin ardından halen play-off şansları devam ediyor, sadece 1 adım gerisindeler 6. sıra yarışının. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçı kaybederken savunmada da sınıfta kaldıklarını gördük, bize sırasıyla 168 sayı, 187 sayı ve 192 sayı izletmişlerdi. 

Frontinos ise rakibinin aksine formda ekiplerden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 6. sırada yer buldular kendilerine 5 galibiyete ulaşarak. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybederken bu maçlarda bize yüksek skorlar izlettiler aynı zamanda. Sonuçlardan bağımsız olarak sırasıyla 160 sayı ve 168 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında bir siklet farkı demek haksızlık olur. Evet Spartans son dönemde formsuz ve evlerinde oynadıkları için bu maçta reaksiyon da gösterebilirler. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine girmeyeceğim. İki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve bol skorlu mücadelelere dikkat çekerek bu maç için öncelikli terichimi toplam bareme göre üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (159.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …