Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Guaiqueries İddaa Tahmini 27.06.24

Cocodrilos – Guaiqueries İddaa Tahmini 27.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Cocodrilos Perşembe günü saat 02:00’da Guaiqueries ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos son 5 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 20. maçın ardından 17. galibiyete ulaştı, liderlik koltuğunda en yakın rakiplerindan 4 galibiyet önde oturmayı sürdürüyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımzıda ise son 3 maçtan ikisinde rakipleri 8 sayı ve 4 sayı farkla, yani çok rahat olmayan skorlarla geçebilmişlerdi. 96 sayı attıkları o son maçta Cisneros 18 sayı, 6 ribaund, Silveiro 18 sayı, 7 asist ve Guerrero 16 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan başlıca isimlerdi.

Guaiqueries de son dönemde çok formda, son 5 maçlarını onlar da üst üste kazandılar. Bu sayede de 19 maçtan 12. galibiyetlerini aldılar ve ilk 4 yarışında önemli bir konumda olduklarını gösterdiler. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu görebiliriz. Son 3 maçlarında Falcon’a direnip 5 sayı farkla kaybederken Panteras’ı 4 sayı ve Marinos’u ise 9 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. 82 sayı atarak kazandıkları o son maçta Correa 21 sayı, Anderson 10 sayı, 4 ribaund ve Corvalan da yine 10 sayı, 4 ribaund ile katkı vermişlerdi.

İki takım arasında bir denklik var diyebiliriz. Son 5 maçını üst üste kazanmış, çok formda iki takımın kapışmasını izleyeceğiz sonuçta. Evet ev sahibi Cocodrilos liderlik koltuğunda oturyor bu grupta ve maçın da favorisi. Ancak son maçlarda kazanırken rakiplere net üstünlük kuramadığını gördük. Guaiqueries de deplasmanlarda bile direnci yüksek bir takım ve burada kolay lokma olmayacağını, kaybetse de handikapı koruyabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …