Anasayfa / Frontinos / Spartans – Frontinos İddaa Tahmini 27.06.24

Spartans – Frontinos İddaa Tahmini 27.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Spartans Perşembe günü saat 01:30’da Frontinos ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Spartans ligin orta şekerli takımlarından birisi. Çıktıkları son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak önemli bir çıkış yakaladılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak ilk 6 sıra yani play-off yarışında biz de varız dediler rakiplerine. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste kayıplar yaşadıktan sonra 8 Haziran’daki son maçta buradaki rakipleri Frontinos’u 72-47 gibi dominant bir skorla geçerek kötü gidişata dur demişlerdi.

Frontinos da rakibi gibi 8 galibiyetle ligin orta şekerli takımlarından birisi. Ancak farklı olarak onlar son dönemde formsuzlar, 3 maçtan ikisini kaybederek geliyorlar bu deplasmana. Deplasman demişken evden uzaktaki karneleri ise sıkıntılı, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler… Son 2 maçta da rakiplere çift haneli farklarla teslim olmuşlar, daha doğrusu Llaneros’dan 18 sayı ve Gladiadores’den 32 sayı fark yiyerek hezimete uğramışlardı. 

Belirttiğim gibi iki takım son olarak 8 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi ekip rakibini 72-47 gibi dominant bir skorla ezip geçmişti. Açıkçası iki takımın son dönemde sergiledikleri basketbol seviyesine bakınca bu maçta da Spartans’ın evinde benzer bir senaryoyu tekrarlaması beni şaşırtmaz. Evlerinde hata yapmayacaklarını ve yakaladıkları çıkışı sürdüreceklerini düşünüyorum. Handikap gayet makül bir seviyede. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …