Anasayfa / Colonias Gold / Colonias – Olimpia İddaa Tahmini 15.09.23

Colonias – Olimpia İddaa Tahmini 15.09.23

Paraguay Ligi mücadelesinde Colonias Cuma günü saat 02:30’da Olimpia ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Colonias ligin iddialı ve formda takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Bununla beraber son 3 maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 179, 169 ve 160 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak deplasmanda Libertad’ı 74-86 gibi net bir skorla geçtiklerinin altını çizelim. 

Olimpia ise şuanda liderlik koltuğunu San Jose ile karşılaşıyor. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaştılar. Bu seride dikkat çeken bir diğer konu da yüksek tempoda, bol skorlu mücadelelerdi. O maçlarda sırasıyla 172 sayı, 162 sayı ve 166 sayı izletmişlerdi bizlere. Son olarak liderlik yarışındaki direkt rakiplerinden San Jose’yi deplasmanda 79-87’lik skorla yenmişlerdi. 

İki takım da son dönemde çok formdalar ve ligin zirvesinde yer alabilmek için iddialarını koruyorlar. Dolayısıyla bu maçta dek güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle de taraf ve handikap riskine girmeyeceğim. Ancak takımların son maçlarda bizlere yüksek tempoda, hücum odaklı basketbol izlettiklerini dikkate almak gerekli. Bu bağlamda benim de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (154.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …