Anasayfa / Dziki Warsaw / Dziki Warszawa – Start Lublin İddaa Tahmini 14.09.23

Dziki Warszawa – Start Lublin İddaa Tahmini 14.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Dziki Warszawa Perşembe günü saat 18:00’da Start Lublin ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.67 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ligin yeni takımlarından birisi olan başkent ekibi Dziki, takımı lige çıkaran Szablowski ile yola devam ediyor. Kadrolarına baktığımızda ise yabancıların 3 tanesinin yeni olduğunu görüyoruz. Yolu ülkemizden de geçmiş olan Matt Coleman, Gmunden’den Dominic Green, Siroki’den Emmanuel Little kadroya yeni eklenen isimler. Dördüncü yabancı ise geçen sezon da takımda yer alan Nick McGlynn olacak. Yerli oyuncular ise genelde tecrübeli isimler ama birinci ligin seviyesinde olduklarını pek söyleyemem.

Lublin ise geçen sezon alt sıralardan son haftalarda kurtulabilmişti. Yeni sezonda hedefleri tehlikeden uzka kalarak mümkünse play-off potasını zorlamak olacak. Koç Gronek ile yola devam ediyorlar. Kadrolarını da Dziemba dışında tamamen yenilediler. Yeni guardları Liam O’Reilly ve Durham olacak. Çaylak forvet Wade ile beraber çember altında Gabric ile Benson takımın diğer silahları olacaklar. Karolak da yerli rotasyonuna ekledikleri değerli bir parça.

İki takım arasında yabancıların kalitesi artı genel olarak tecrübe anlamında farklar var. Lublin rakibine göre hem daha hazır hem de daha kaliteli bir kadroya sahip. Bu maçta da deplasmanda olamalarona rağmen özellikle O’Reilly ve Durham liderliğinde kazanabileceklerini düşünüyorum. Ancak Coleman da bu seviyeler için dikkat edilmesi gereken bir oyuncu, bu nedenle ev sahibinin direncini de hafife almamak lazım. Riski azaltmak adına direkt Lublin galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.67
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …