Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Braunschweig İddaa Tahmini 12.02.20

Crailsheim Merlins – Braunschweig İddaa Tahmini 12.02.20

Almanya easyCredit BBL 20.hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Çarşamba saat 22:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 178.5 olarak belirlemiş.

Crailsheim topladığı 12 galibiyetle hem play-off yarışının önemli oyuncularından biri hem de ilk 4 yarışında yer alabilecek takımlardan biri. Özellikle evlerindeki başarılı performansları ile dikkat çektiler, 10 maçtan 7 tanaesini kazanırken hücumda da çok iyi işler çıkardılar, maç başına 86 sayı gönderdiler rakip potalara. Son 4 iç saha maçlarını kazanırken, genelde düşük tempolu takımlara karşı oynadılar ama savunması zayıf olan Hamburg karşısında asıl hücüm güçlerin göstererek 101 sayı üretip kazandılar.

Braunschweig ligin vasat takımlarından biri. Düşme hattı ile ilgileri yok ama play-off yarışından da 3 maç uzakta kalmış durumdalar. Ligin en yüksek tempoda oynayan ve çok atıp daha çok yiyen takımlarından biri. Deplasmanda oynadıkları 8 maçtan 5 tanesini kaybederken potalarında ortalama 88 sayı görmüşlerdi. Son 2 deplasman maçlarında ise bu ortalamaların üstüne çıkılmış, Wurzburg’a 97-83 ile yenilirken Bonn’u ise 85-90 ile geçmişlerdi.

İki takım da tempoyu seven ve etkili hücum performansları ile ön plana çıkan, genelde savunma yönü zayıf oyunculardan kurulu. Ev sahibi Herrara, Jones, Morgan gibi isimlerle rahat skor üreten, açık alanda koşmayı seven bir takım. Braunschweig’ın zayıf savunması ile onları yavaşlatabileceğini düşünmüyorum ama onlar da Eatherton ile pota altında ve Releford ile dışarıdan atarak cevap verebilecek güçteler. Bizleri yüksek tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini, ev sahibinin zor da olsa kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (177.5) – 1.95
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (178.5) – 2.65
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …