Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.02.20

Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.02.20

Almanya easyCredit BBL mücadelesinde Telekom Bonn Çarşamba saat 22:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak belirlemiş.

Bonn koç değişikliğine gitti ve Amerikalı koç Voigt yönetiminde ilk maçına çıkacak. BCL’de adlarını son 16 takım arasına yazdırmaları önemli bir başarı ancak ligde durumları hiç iç açıcı değil, sadece 3 galibiyetleri ve düşme adayları arasında yer alıyorlar. Bu sezon BBL sahnesinde evlerinde oynadıkları 7 maçtan 5 tanesini de kaybettiler. İki kulvardaki son 2 maçlarını deplasmanda oynarken hem Crailsheim hem de Bonn’a 19’ar sayı farkla yenilmişlerdi.

Ludwigsburg Bayern’in ardından ligin en iyi takımı konumunda. 18 maçtan 14 tanesini kazandılar ve zirve yarışındaki takımlar arasında Avrupa kulvarında yer almayan tek takım olmanın avantajını iyi kullanıyorlar. Deplasman karneleri de ortalamanın üstünde, 9 maçtan 5 tanesini kazandılar. Evden uzakta 3 maç üst üste kaybettikten sonra ışığı Hamburg karşısında görmüşlerdi son maçta, geriden gelip kazanarak kendilerine geldiler.

Bonn yeni koçu Voigt liderliğinde taraftarı önünde bir reaksiyon gösterip düşme hattından kurtulma adına ilk adımı atmak isteyecektir. Ancak zirve yarışında ensesinde Alba’nın nefesini artık daha fazla hissetmeye başlayan Ludwigsburg’un kaliteli ve formda isimleri ile buna izin vermeyeceğini düşünüyorum. Son 2 maçlarını kazanarak buraya moralli geliyorlar ve Carrington ile Knight ikilisinin farklarını ortaya koyarak takımlarını galibiyete götürmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.50
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …