Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Ludwigsburg İddaa Tahmini 21.01.23

Crailsheim Merlins – Ludwigsburg İddaa Tahmini 21.01.23

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi günü saat 22:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar.

Merlins vasat takımlarından birisi. Şuana kadar sadece 6 galibiyet toplayabildiler. Ama ana hedeflerini gerçekleştirmiş durumda, düşme potasından 3 adım uzakta, güvenli bölgede yer alıyorlar. Son haftalarda hem Europe Cup hem de BBL’deki maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu, keyifli mücadeleler izlettiklerini gördük. İki kulvardaki son 5 maçlarından 4 tanesinde sırasıyla 192, 195, 192 ve 168 sayı izletmişlerdi. 

Ludwigsburg ise üst üste 2 maçını kaybedip ufak bir düşüş yaşamış ama ardından geçen hafta konuk ettikleri Bayern’i müthiş bir hücum performansı eşliğinde 96-68’lik skorla hezimete uğratarak kendilerine gelmişlerdi. Haftaiçi ise konuk ettikleri Limoges karşısında hücumda yine çok iyi iş çıkarmışlar fakat normal süresi 86-86 biten karşılaşmayı uzatma sonunda 94-96 ile kaybederek BCL’ye veda etmişlerdi. 

Misafir takım gerek kadro kalitesi gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında rakibinden bir adım önde olsa da son haftalarda istikrarsız sonuçlara imza attı. Bu nedenle taraf bahsine yönelmeyeceğim. Merlins’in son haftalarda sergilediği tempo basketbolu ve savunmadaki zaafları, Ludwigsburg’un da Hubb liderliğinde hücumda sergilediği verimli basketbolu düşününce bu maça da bol skor beklemek mantıklı olacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.54
Betroad Oranı: ÜST (175.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …