Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 21.01.23

Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 21.01.23

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 22:30’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Bonn bu sezonun en flaş, en formda takımı. 15 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve liderlk yarışında Alba’yı 1 maç fazlasıyla, aynı galibiyet sayısıyla takip ediyorlar 2. sırada. Bu sezon BBL sahnesinde evlerindeki 7 maçı da kayıpsız geçtiler, taraftarları önünde namağlup ünvanlarını sürdürüyorlar. Son olarak 6 Ocak’ta konuk ettikleri Rostock’a acımamışlar ve tam 28 sayı farkla sahadan silmişlerdi. Geçen hafta da lider Alba’ya konuk olmuşlar, iyi direnseler de 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Oldenburg da geçen sezonun aksine bu kez ilk 4 yarışının içerisinde. Nitekim 15 maçlarından 10 tanesinde galibiyet elde ettiler ve son 4 maçlarından 3 tanesini de kazanırken kendilerine 4. sırada yer budular. Ancak son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybettiklerini, evden uzakta işlerin yolunda gitmediğini belirtelim. Son deplasman maçlarında da orta altı takımlardan Bamberg’a 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok ama Bonn elindeki oyunculardan o kadar yüksek verim alıyor ki Euroleague takımları dahil ligdeki her takımı yenebilecek güçteler. Nitekim evlerindeki 7 maçlarını da kayıpsız geçtiklerini bir kez hatırlatalım. Oldenburg ise son dönemde deplasmanlarda zorlanan bir takım. Bu maçta da formda skorer Shorts liderliğinde Bonn’un yine dominant bir oyun sergileyerek net bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.43
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile …