Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim – Wurzburg İddaa Tahmini 19.01.19

Crailsheim – Wurzburg İddaa Tahmini 19.01.19

Almanya easyCredit BBL 17.hafta mücadelesinde Crailsheim Cumartesi saat 22:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Crailsheim ligin vasat takımlarından biri, son haftalara kadar sadece 1 galibiyetleri vardı ama kendilerine gelip üst üste 2 galibiyet alarak şimdilik düşme potasından averajla da olsa çıkmayı başardılar. Evlerindeki son 5 maça baktığımızda sadece 1 tane galibiyet aldıklarını görüyoruz. Bu da son maçta Braunschweig karşısında uzatmada gelmişti. Ondan önceki 2 iç saha maçlarında sırasıyla Bamberg’den 16 ve Mitteldeutscher gibi sıradan bir takım da tam 19 sayı fark yemişlerdi.

Wurzburg ise şuana kadar 5 galibiyet toplayabildi ve onların artık ana hedefi düşme potasından uzak kalmaya devam etmek. Bu nedenle de altlarında kalan takımları artık yenmek zorundalar. Deplasman karneleri de hiç fena değil, 7 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son olarak Mitteldeutscher’i deplasmanda 13 sayı farkla rahat yenmişlerdi.

Crailsheim son haftalarda biraz toparlanmış olsa da halen basketbol kalitesi olarak ligin çok altında bir takım. Diğer taraftan düşme potasından uzak kalmak isteyen Wurzburg’un tecrübeli isimleri ile bu deplasmanda hata yapmayacağını ve düşük handikapı da geçerek kazanıp düşme potasından bir adım daha uzaklaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …