Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim – Wurzburg İddaa Tahmini 19.01.19

Crailsheim – Wurzburg İddaa Tahmini 19.01.19

Almanya easyCredit BBL 17.hafta mücadelesinde Crailsheim Cumartesi saat 22:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Crailsheim ligin vasat takımlarından biri, son haftalara kadar sadece 1 galibiyetleri vardı ama kendilerine gelip üst üste 2 galibiyet alarak şimdilik düşme potasından averajla da olsa çıkmayı başardılar. Evlerindeki son 5 maça baktığımızda sadece 1 tane galibiyet aldıklarını görüyoruz. Bu da son maçta Braunschweig karşısında uzatmada gelmişti. Ondan önceki 2 iç saha maçlarında sırasıyla Bamberg’den 16 ve Mitteldeutscher gibi sıradan bir takım da tam 19 sayı fark yemişlerdi.

Wurzburg ise şuana kadar 5 galibiyet toplayabildi ve onların artık ana hedefi düşme potasından uzak kalmaya devam etmek. Bu nedenle de altlarında kalan takımları artık yenmek zorundalar. Deplasman karneleri de hiç fena değil, 7 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son olarak Mitteldeutscher’i deplasmanda 13 sayı farkla rahat yenmişlerdi.

Crailsheim son haftalarda biraz toparlanmış olsa da halen basketbol kalitesi olarak ligin çok altında bir takım. Diğer taraftan düşme potasından uzak kalmak isteyen Wurzburg’un tecrübeli isimleri ile bu deplasmanda hata yapmayacağını ve düşük handikapı da geçerek kazanıp düşme potasından bir adım daha uzaklaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası‘nda mücadele edecek 2 takım Kanada ile Yeni Zelanda Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. Çarşamba …