Anasayfa / Avellino / Cantu – Avellino İddaa Tahmini 19.01.19

Cantu – Avellino İddaa Tahmini 19.01.19

İtalya Lega Basket Serie A 16.hafta mücadelesinde Cantu Cumartesi saat 22:30’da Avellino ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Cantu 15 maçın ardından sadece 5 galibiyet alabildi ve düşme potasından sadece 1 maç uzaktalar, acilen kazanıp seri yakalamaları gerekiyor. Evlerindeki 7 maçtan ancak 3 tanesini kazanabildiler. Son 2 iç saha maçlarında Pistoia’yı 21 sayı fakla geçtikten sonra Sassari’ye 9 sayı farkla yenilmişlerdi.

Avellino ise 11 galibiyetle lider Milano’yu en yakından takip eden takım. Cole’u kaybettikten sonra çabuk toparlanmışlardı ve yerine hamle yapmadılar. Şimdi ise Nichols’u sakatlığa kurban verdiler. Yerine bir transfer yapmaya çalışıyorlar ama tabi bu maça yetişmeyecek. Deplasman karneleri iyi aslında 7 maçtan 5 galibiyet aldılar ama zaten dar rotasyonla oynuyorlardı, bir de Nichols olmayınca…

Cantu düşme potasının sınırlarında geziyor ve acilen galibiytelere ihtiyaçları var. Normalde deplasmanda olmasına rağmen son maçlardaki formuyla Avellino bu maçın favorisi olurdu. Ama zaten dar rotasyonla oynayan bir takım olarak bir de Nichols’u kaybetmeleri onları hayli zorlayacal. Bu deplasmanda şiddetle galibiyet isteyen Cantu’ya kaybetmeleri sürpriz olmayacaktır, hatta ev sahibinin zorlansa da açılan handikapı geçeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Torun – Strasbourg İddaa Tahmini 22.10.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 2.hafta mücadelesinde Torun Salı saat 19:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin …