Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu 19.01.19

Günün İddaa Kuponu 19.01.19

Cumartesi programında Avrupa liglerindeki mücadeleler tam gaz devam ediyor. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gs Kimis – Panionios : ALT (149.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (150.5) / 1.67 (Bets10)

Yunan liginin iki vasat takımının mücadelesinde denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki takımın da hücumda yaşadıkları sıkıntılı süreci düşününce bu maçta da savunmaların ön plana çıkacağını söylemek yanlış olmaz. Birbirlerini savunmada test edecekleri sert bir maç izleyeceğimizi düşündüğüm için de tercihim alt seçeneği olacak.

Le Mans – Dijon : ALT (154.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (155.5) / 1.68 (Bets10)

İki takım da son haftalarda skor bulma konusunda zaman zaman sıkıntılar çekiyorlar ki Dijon özellikle evden uzakta tempoyu aşağı çekerek sert savunma yapıp rakiplerini 75 baremine çekerek maça ortak olmaya çalışan bir takım. Le Mans da zaten düşük skorlu maçlar oynamaya alıştığı için bu senaryoya uyum sağlayacaktır. Kazanan takımın 75 sayının üstüne çıkmayacağı bir maç beklediğim için tercihim alt seçeneği olacak.

Nanterre – Chalon Saone : ÜST (166.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (165.5) / 1.67 (Bets10)

Nanterre özellikle iç sahada tempoyu dikte etmek isteyen ve dominant basketbol oynayan bir takım. Tempo konusunda rakip tarafından dirençle karşılaşmazlarsa rahatlıkla 100 sayılara çıkabildiklerini de görük. Bu maçta da Chalon’un zayıf savunması karşısında 90 sayının altında kalmalarını beklemiyorum. Chalon’un da yüksek tempoda 80 sayılara çıkması sürpriz olmaz. Zaten bu senaryo da bizleri üst seçeneğine yöneltecektir.

ASVEL Villeurbanne – Cholet : ALT (160.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (161.5) / 1.67 (Bets10)

Asvel koç Mitrovic yönetiminde özellikle iç sahada tam bir savunma takımı. Tempoyu düşürüp sert savunmaları ile rakipleri bozmayı ve düşük skorlarda tutmayı çpok iyi biliyorlar ki Cholet zaten deplasmanlarda 70-75 sayılara ulaşmakta zorlanan bir takım. Bu maçta da ev sahibinin 80 sayının üzerine çıkabileceğini ancak Cholet’nin 75 sayı üzerine çıkamayacağını düşündüğüm için tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 7.82Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 17.08.19

Cumartesi programında hem 2021 FIBA EuroBasket hem de Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında bizleri birbirinden keyifli …