Anasayfa / Cangrejeros / Criollas de Caguas – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 04.06.24

Criollas de Caguas – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 04.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Criollas de Caguas Salı günü saat 03:00’da Cangrejeros de Santurce ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.56 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.71 olarak belirlemiş. 

Criollas son 3 maçtan ikisini kazanarak 13 galibiyete ulaştı ve yüzde 59.1’lik galibiyet oranı ile Guaynabo ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise dişli rakiplerden Cangrejeros’u 4 sayı farkla geçerken Carolina’ya ise 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Travis Trice, John Jenkins ve Akil Mitchell Avrupa basketbolundan da yakından tanıdığımız, takımın önemli silahları konumundalar.

Cangrejeros ise son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldı. Yüzde 50’lik galibiyet oranıyla 3. sırayı Carolina ile paylaşıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz. Son 2 maçlarını üst üste kaybederken önce buradaki rakipleri Caguas’a 4 sayı sonra da Carolina’ya son nefeste 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Sullinger, Martinez ve Hodge takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Daha yeni 27 Mayıs’da, yine bu sahada karşılaşmışlardı ve ev sahibi Criollas 87-83’lük skorla kazanmayı bilmişti. Cangerjeros’un son dönemde deplasman karnesi açısından kötü durumda olduğunu biliyoruz. Criollas da onların aksine evinde gayet iyi durumda. Zirve yarışındaki iddialarını korumak adına evlerinde yine sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Fakat handikap riskine de girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.56
Best10 Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …