Anasayfa / Fortitudo Bologna / Trapani – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 03.06.24

Trapani – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 03.06.24

İtalya Serie A2 final serisi 2. maçında Trapani Pazartesi günü saat 22:00’da Fortitudo Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Trapani sezonu lider olarak bitirmiş ve bunun da avantajını play-off boyunca kullanmıştı. Bu seriye de saha avantajı ile başladılar ve ilk maçta konuk ettikleri dişli rakiplerini beklenenden daha rahat bir skorlo, 85-73 ile farklı geçmeyi bildiler. Rakiplerine oyunun iki alanında da üstünlük kurduklarını görmüştük. Notae 39 sayı, 3 ribuand, 3 asist ile MVP performansı sergilerken, Alibegovic de 19 sayı, 6 ribaund ile ona destek olmuştu.

Normal sezonu 2. sırada bitiren Fortitudo buraya kadar gelerek hedefinden şaşmadı, emin adımlarla yürüdü. Ancak bu seride saha avantajları yok. Nitekim deplasmandaki ilk maçta da denk rakipleri karşısında fazla varlık gösteremediler, beklentilerin altında kaldılar ve bu nedenle de 12 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Ogden 18 sayı, 9  ribaund ve Freeman 15 sayı, 4 ribaund ile direnmeye çalışsalar da takım arkadaşarından yeteri kadar destek alamamışlardı.

Gerek normal sezondaki puan tablosunda gerekse play-off’da şuana kadar oynadıkları serilerde aralarında bir siklet farkı olmadığını gördük. Amca bu seride işin rengi farklı oldu. Trapani ilk maçtan saha avantajını net olarak ortaya koydu ve rakibine oyunun iki alanında da net bir üstünlük kurarak çift haneli farklarla kazandı. Bu maçta da Notae ve Alibegovic liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını, handikapı geçerek bir galibiyet daha alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.59
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …