Anasayfa / Boulazac / La Rochelle – Boulazac İddaa Tahmini 03.06.24

La Rochelle – Boulazac İddaa Tahmini 03.06.24

Fransa Pro B final serisi ilk maçında La Rochelle Pazartesi günü saat 21:45’de Boulazac ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 144.5 olarak açıklamışlar.

La Rochelle normal sezonu lider olarak bitirdi ve bunun avantajını da play-off boyunca kullandılar. Bu seriye de saha avantajı ile başlayacaklar. Buraya gelene kadar çıktıkları son 3 maçı da üst üste kazandılar. Bu serideki bir diğer ortak nokta da sert savunma ve düşük skorlardı. Bize sırasıyla 129 sayı, 143 sayı ve 131 sayı izletmişlerdi. Buchanan, Haidara, Belo ve Lofberg takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Boulazac ise normal sezonu 3. sırada bitirmiş olmasına rağmen yarı finalde saha avantajını elinde tutan Vichy’i 1-2 ile elemeyi başarmış, bu sayede final biletini kapmıştı. O seride çok istikrarsız ve dengesiz performanslar sergilemişler, deplasmandaki 2 maçtan birinde 74 sayı, diğerinde 86 sayı bulmuşlardı. Warner, Robineau, Cassier takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Takımların normal sezondaki 2 karşılaşmalarına baktığımızda ev sahiplerinin galibiyetleri paylaştığını görebiliriz. Bunun yanında bir diğer ortak nokta da takımların savunma odaklı, düşük skorlu performanslar sergilemeleriydi. Sırasıyla 139 sayı ve 143 sayı izletmişlerdi bize. Burada final serisinde de stres seviyesinin yüksek olacağını, bunun savunmalardaki sertliği ve fiziksel oyunu daha da arttıracağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (144.5) – 1.54
intobet Oranı: ALT (144.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Cuma günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile …