Anasayfa / Boston Celtics / Dallas Mavericks – Boston Celtics İddaa Tahmini 15.06.24

Dallas Mavericks – Boston Celtics İddaa Tahmini 15.06.24

NBA final serisi 4. maçında Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 1.65 oran açıklamışken intobet ise oranı 1.89 olarak belirlemiş.

Dallas seriye zaten dezavantajlı başlamıştı ve deplasmandaki ilk 2 maçta zaman zaman dirense de beklendiği gibi üst üste kayıplar yaşadı. Ardından Porzingis’i kaybetmiş rakip karşısında evlerinde kazanarak geri dönme fırsatları vardı ama 7 sayı farkla bir kez daha kaybederek 3-0 geriye düştüler. NBA tarihinde 3-0’dan geri dönebilen bir takım olmadığının altını çizelim tekrardan! 

Normal sezonun en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı Boston, o momentumu final serisine de taşıdı. Evlerindeki ilk 2 maçı sürprize izin vermeden kazanırken 3. maçta deplasmanda olmalarına rağmen serilerine devam etmişler ve 7 sayı farkla kazanarak 3-0 öne geçmişlerdi. O son maçta Taum 31 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Brown 30 sayı, 8 ribaund, 8 asist ve White 16 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Elbette Dallas’ın elinde Doncic ve Irving gibi iki süper yıldız var, dolayısıyla hafife alınabilecek bir takım değiller ancak Boston’un bu sezon ne kadar komple bir takım olduğunu defalarca kez gördük. Sadece normal sezonu zirvede bitirmediler, play-off’da da dominant bir performans sergilediler. 3-0 önde oldukları bu seride dolaptan çıkardıkları süpürgeyi devreye sokup 4-0 ile kupayı kaldıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.65
intobet Oranı: MS 2 – 1.89
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …