Anasayfa / İddaa Tahminleri / San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 15.06.24

San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 15.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde San German Cumartesi günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 176.5 olarak açıklamışlar. 

San German son 3 maçını kaybetti ve yüzde 37.0 galibiyet oranıyla grubun son sırasında yer alıyor. Yaşadıkları bu kötü dönemde temel sıkıntının savunma olduğunu söyleyebiliriz, o 3 maçta bize sıraısyla 188 sayı, 194 sayı ve 197 sayı izlettiler. İşin üretim tarafında da ise fena iş çıkarmıyorlar. Nate Mason, Diaz, Ayala, Fernandez takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Ponce de rakibi gibi son 3 maçını üst üste kaybetti ama onlar yüzde 38.5 galibiyet oranıyla en azından bir adım yukarıdalar son sıradan. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçta ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu, savunmada sıkıntı yaşadıklarını görüyoruz. Sırasıyla bize 191 sayı, 194 sayı ve 175 sayı izletmişlredi o maçlarda. Ruiz, Bell, De Jesus, Allen takımın öne çıkan silahları konumudalar. 

İki takım son olarak 5 Haziran’da karşılaşmışlar ve ev sahibi Ponce rakibini oyunun her iki alanında da ezerek 116-81 gibi farklı bir skorla kazanmayı bilmişti. Bu maçta iki takım adına da öyle dominant bir oyun beklemiyorum ve handikap ya da taraf bahislerini biraz riskli buluyorum. Bunun yerine iki takımın da son dönemde gerek birbirleriyle oynadıkları o maçta gerekse diğer maçlarda sergiledikleri yüksek tempo ve yumuşak performansının devam edeceğini düşünüyorum, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (176.5) – 1.67
Hovarda Oranı: ÜST (176.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …