Anasayfa / Gigantes de Carolina / Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 15.06.24

Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 15.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Mets de Guaynabo Cumartesi günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Guaynabo son dönemde formda değil, 3 maçtan ikisini kaybetti ama buna rağmen yüzde 56.0 galibiyet oranı ile 2. sırada yer alıyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 2 maçlarını kazandıktan sonra 11 Haziran’da konuk ettikleri Cangrejeros’a 13 sayı farkla yenilmekten kurtulamadıklarını gördük. Sonrasında 13 Haziran’da ise deplasmanda Ponce’yi 10 sayı farkla yendiler. 

Carolina ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. Tam 6 maçtır kaybetmiyorlar ve bu sayede de 15 galibiyete ulaştılar, yüzde 55.6 kazanma oranı ile rakipleri Guaynabo’yu bir adım geriden takip ediyorlar. Deplasman karneleri de gayet iyi, son 3 maçlarının tamamını kaznadılar. Son deplasman maçlarında Manati’yi 15 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

İki takım daha yeni 7 Haziran’da Carolina’nın sahasında karşılaşmışlar ve ev sahibi ekip 7 sayı farkla rakibini yenmeyi başarmıştı. Şimdi deplasmanda olacaklar ama yakın zamanda aldıkları o galibiyetin moral motivasyonunu halen taşıyacaklarını düşünüyorum. Kazanmaları şaşırtıcı olmaz ama sonuçta evden uzakta olacaklar ve bu nedenle de riski azaltmak adına düşük de olsa lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+1.5) – 1.65
Betroad Oranı: MS 2 (+1.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …