Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray İddaa Tahmini 14.11.20

Darüşşafaka Tekfen – Galatasaray İddaa Tahmini 14.11.20

ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta mücadelesinde Darüşşafaka Tekfen Cumartesi saat 20:00’da Galatasaray ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Daçka cephesinde işler yolunda gitmiyor. Son maçlarda tempoyu yükselttiler ve hücumda ritmlerini buldular ama savunmada çok yumuşak kalıyorlar. İki kulvardaki son 2 maçlarında önce Fenerbahçe’ye 90-79 sonra da Brindisi’ye 92-81 ile yenilmişlerdi. Hücumda Jerrett ile Andrews son maçlarda öne çıkarken Sinan ve Luther de x-faktör olarak onlara katkı veriyorlar. Sezona çok iyi başlayan Doğuş ise beklentilerin gerisinde kaldı son maçlarda.

Galatasaray’da ise koç Erdoğan ile yolların ayrılmasıyla beraber henüz yeni koç belirlenmedi, yardımcı antrenör koç Uğurata takımın başında görev alıyor. Son 2 maçlarında iki kulvarda onlar da Daçka’ya benzer sonuçlar aldılar. Yüksek tempolu ve bol skorlu geçen maçlarda Tofaş’a 79-91 ile kaybederken Bakken’i ise içerde 91-81 ile geçmişlerdi. Ancak o maçı kazanırken iki guardlarını da kaybettiler, hem Hamilton hem de Barış sakatlıkları nedeniyle bu maçta forma giyemeyecekler. 

İki takım da son maçlarda yüksek tempoda oynarken skor üretiminde sorun yaşamıyorlar ama savunmaları S.O.S veriyor. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini, savunma konusundaki zaaflarını da karşılıklı olarak cezalandıracaklarını düşünüyorum. Dolayısıyla yine savunmaların geri planda kalacağı, bir tarafta Macon ile Motum, diğer tarafta Andrews ile Jerrett’ın baş rolde olacağı yüksek tempolu ve bol skorlu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Darüşşafaka Tekfen Çarşamba saat 20:15’de Beşiktaş ile karşılaşacak. …