Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (BSL)

Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (BSL)

ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta programı Cumartesi maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (BSL). Herkese bol şanslar.

Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor : MS1 & ÜST (170.5) – 2.00 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (171.5) – 2.50 (Bets10)

İki takım da özellikle hücumda yüksek tempoda oynamayı tercih ediyorlar. Bir tarafta Green ve Perez, diğer tarafta Munford’un olduğunu düşündüğümüzde bu maçta da temponun düşük olacağını söylemek yanlış olmaz. Ayrıca Bursa’nın savunmada ne kadar sıkıntı yaşadığını biliyoruz ve acilen galibiyete ihtiyacı olan Bahçeşehir’in de rakibinin kötü durumunu avantaja çevirerek kazanabileceğini, bunu yaparken de bizlere bol skorlu bir maç izleteceğini tahmin ediyorum.

Tofaş – OGM Ormanspor : MS 1 & ÜST (170.5) – 1.80 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (171.5) – 2.45 (Bets10)

İki takım da son haftalarda yüksek tempoda oynuyorlar ve savunmadan çok hücum performansları ile öne çıkıyorlar. Tofaş’ın kendi sahasında ritmini bulmuşken kolay kolay hata yapmayacağını, Ormanspor’a karşı kalite farkını ortaya koyacağını düşünüyorum. Bunu yaparlarken de skor üretimi konusunda sorun yaşamayacaklarını, Ormanspor’un da en az 80 sayı ile onlara cevap verebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi Tofaş’ın galibiyetiyle beraber yüksek skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 3.60
Bets10 Oranı: 6.13Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.11.20 (Karma-4)

Pazar programının ikinci bölümünde İspanya Liga Endesa, Fransa JeepElite Pro A ve İtalya Lega Basket …