Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 12.03.23

Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 12.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Pazar günü saat 03:00’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 225.5 olarak açıklamışlar.

Pistons Doğu’nun ve tüm ligin en zayıf halkalarından birisi konumundalar. Zaten play-in şansları da kalmadı matematiksel olarak, kalan maçlara sadece formalite için çıkacaklar sezonun geri kalanında. Evlerindeki son 2 maçarına baktığımızda da üst üste kayıplar yaşarken özellikle savunmada sorunlar yaşadıklarını görmüştük. O maçlarda sırasıyla potalarında 119 ve 113 sayı görmüşlerdi. Ivey, Burks, Bogdanovic, Stewart, Diallo ve Cunningham gibi önemli eksikleri var. 

Pacers ise son 3 maçlarından ikisini kazanarak 30 galibiyete ulaştılar ve play-in şansları devam ediyor, 10. sıradan sadece 1 adım uzaktalar. Onların da son maçlarına baktığımızda sonuçlardan ziyade ortak faktör olarak bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görüyoruz. Son 3 maçlarında bizlere sırasıyla 247, 290 ve 259 sayı üretilmişti… Son maçta konuk ettikleri bir diğer zayıf rakipleri Houston’ı 134-125 ile geçmeyi bilmişlerdi. Mathurin bu maçta forma giyemeyecekken, Turner, Haliburton ve McConnell’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım da Doğu’nun alt sıralarında yer alıyorlar. Evet Pacers’ın halen play-in şansı var, bu nedenle de Turner, Haliburton ve McConnell’in oynamama ihtimallerine karşın bile favori olduklarını düşünüyorum. Yine de deplasmanda oldukları için güven vermiyorlar, bu nedenle taraf bahsine girmeyeceğim. Diğer taraftan iki takımın da savunmada iyi işler çıkarmadıklarını, özellikle Indiana’nın yüksek bir skor potansiyeline sahip olduğunu biliyoruz. Bu maçta da beklentim üst seçeneğinden yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (225.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ÜST (225.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Utah Jazz Cumartesi günü saat 04:00’da Doğu ekibi Milwaukee Bucks ile …