Anasayfa / İddaa Tahminleri / Orlando Magic – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 12.03.23

Orlando Magic – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 12.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Orlando Magic Pazar günü saat 03:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.72 olarak belirlemiş.

Orlando şuana kadar 27 galibiyet toplayabildi ve konferansın vasat ekiplerinden birisi. Play-in potasından da 4 adım geride kaldılar ve şansları da giderek azalıyor. Nitekim son dönemde tam kadro olmalarına rağmen üst üste 3 maçlarını da kaybederek olumlu sinyaller vermemişlerdi. 3 mağlubiyetin de üst üste evlerinde geldiğini belirtelim, son olarak 10 Mart’ta denk diyebileceğimiz rakiplerinden biri olan Jazz’a 7 sayı ile kaybetmişlerdi. Isaac dışında bu maçta tüm oyuncularını kullanabilecekler. 

Heat ise rakibinin aksine son dönemde formda ekiplerden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede 36 galibiyete ulaştılar, artık 6. sıradan sadece 2 galibiyet gerideler. Hedefleri ilk 6 içerisinde yer alarak play-in oynamadan direkt play-off bileti kapmak. 11 Mart’taki son maçta da sıralamadaki rakiplerinden biri olan bu sezonun flaş ekiplerinden Cavs’ı konuk etmişler ve 119-115 ile geçmeyi bilmişlerdi. O maçta olduğu gibi bu maçta da Caleb Martin, Lowry ve Duncan Robinson’dan faydalanamayacaklar. 

Ev sahibi ekibin sezonun geri kalanı için herhangi bir iddiası, hedefi yok. Formalite maçlarına çıkıyorlar diyebiliriz. Genç ve potansiyelli oyunculardan kurulu bir takım olarak zaman zaman sürprizler yapıyorlar ama Heat gibi hem tecrübeli hem de ilk 6 sıra için hedefe kilitlenmiş formda bir takıma karşı işlerinin zor olacağını düşünüyorum. Butler, Herro, Adebayo gibi etkili silahları ile Heat’in bu deplasmanda da hanesine galibiyet yazdırabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.53
intobet Oranı: MS 2 – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …