Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 08.03.23

Detroit Pistons – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 08.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Çarşamba günü saat 03:00’da Washington Wizards ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 225.5 olarak açıklamışlar.

Pistons sadece konferansın değil, tüm ligin de en zayıf halkalarından birisi bu sezon. 64 maçtan sadece 15 galibiyet çıkarabildiler ve tam 8 maçtır da galibiyete hasret durumdalar. Bununla beraber son maçlarda üretimde de ciddi sorunlar yaşamaya başladılar. Son 2 maçlarında deplasmanda Cavs’a 114-90 ve içerde Portland’a 104-110 ile kaybetmişlerdi. Aslında tempoyu kontrol edip savunmada zaman zaman iyi iş çıkarıyorlar ama üretimde istikrarsız ve vasat kalıyorlar. Bu maçta Diallo, Stewart, Duren, Bogdanovic, Burks, Hayes, Cunningham’dan faydalanamayacaklar.

Wizards ise play-in yarışında yer almayı sürdüren ekiplerden birisi. 30 galibiyet ve 34 mağlubiyet ile 10. sırada yer alıyorlar. Ancak onlar da son 2 maçlarını kaybettiler ve formsuz bir görüntü veriyorlar son dönemde. Onların da son deplasman maçlarında genelde düşük skorlu mücadeleler sergilediklerini, en azından bu maç için açılan baremin altında kaldıklarını gördük. Evden uzaktaki son 3 maçlarından ikisinde 220 ve sadece 184 sayı üretilmişti. Monte Morris’den bu maçta da faydalanamayacaklar, Kuzma’nın durumu ise maç saatinde belli olacak.

İki takım arasında özellikle Detrot’teki sakatların da etkisiyle (Diallo, Stewart, Duren, Bogdanovic, Burks, Hayes, Cunningham) net bir kalite ve seviye farkı oluşmuş durumda. Ama Wizards buna rağmen bana bir deplasman takımı olarak pek güven vermiyor… Bunun yerine onların deplasmanlarda yaşadığı üretim sıkıntısını, Pistons’ın bu kadar eksik değilken bile son haftalarda üretimde zorlandıklarını dikkate alarak tercihimi toplam limite göre alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (225.5) – 1.47
Betroad Oranı: ALT (225.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Batı ekibi Houston Rockets …