Anasayfa / İddaa Tahminleri / Orlando Magic – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 08.03.23

Orlando Magic – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 08.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Orlando Magic Çarşamba günü saat 03:00’da Milwaukee BUcks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Orlando şuana kadar 27 galibiyet toplayabildi ve konferansın vasat ekiplerinden birisi. 13. sırada yer alıyorlar ve play-in yarışından bile tam 3 adım uzaktalar, üstelik bir maçları da fazla rakiplerine göre… Evlerindeki son 2 maçta Pacers’a 13 sayı farkla kaybederken, Blazers’a direnmelerine rağmen 3 sayı ile yenilmekten kurtulamamışlardı. 6 Mart’taki o son sınavlarında Banchero 26 sayı, 5 ribaund, F.Wagner 24 sayı, 6 asist ve Fultz 15 sayı, 5 ribaund, 8 asist ile direnen başlıca isimlerdi. Bu maçta Carter Jr., Harris ve Isaac’dan faydalanamayacaklar.

Bucks ise son 5 maçından 4 tanesini kazanarak istim üstünde olduğunu gösterdi ve 64 maçtan çıkardıkları 46 galibiyetle de liderlik koltuğunda oturuyorlar şuan için tek başlarına… Son maçlarında da deplasmanda olmalarına rağmen Wizards’ı 111-117 yenerek yollarına devam etmişlerdi. Play-in yarışında olan dişli rakiplerine karşı hata yapmamışlardı ve o maçta Giannis 23 sayı, 9 ribaund, 13 asist, Carter 20 sayı ve Holiday 19 sayı, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Ancak bu maçta önemli eksikleri olacak; Giann,s Holiday, Dragic ve Matthews’dan faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında normal şartlarda net bir seviye ve kalite farkı var elbette. Ama Milwaukee’de iki yıldız isim Giannis ve Holiday’in bu maçta forma giyemeyecek olması genç yıldızlardan oluşan Orlando’nun iştahını kabartacaktır. Banchero, Wagner, Fultz gibi isimlerin liderliğinde yıldızlarından yoksun Milwaukee’ye taraftar desteğini de arkalalarına alarak zaman zaman zor anlar yaşatabileceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.42
Hovarda Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …