Anasayfa / Arjantin Ligi / Obera – CA Platense İddaa Tahmini 08.03.23

Obera – CA Platense İddaa Tahmini 08.03.23

Arjantin Ligi 14. hafta erteleme maçında Obera Çarşamba günü saat 03:00’da CA Platense ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Obera ligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi konumunda. 27 maçtan 19 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 8 maç kazandıktan sonra 2 gün önce güçlü rakiplerden Gimnasia karşısında direnemediklerini ve tam 21 sayı farkla hezimete uğradıklarını görmüştük. Evlerindeki genel karnelerine baktığımızda bunun onların sadece 2. mağlubiyeti olduğunu, toplamda 14 maçtan 12 tanesini kazandıklarını görebiliriz!

Platense ise ligin orta şekerli play-off takımlarından birisi. 26 maçtan 15 tanesini kazandılar ve kendilerine 9. sırada yer buldular. Bununla beraber son dönemde pek iyi durumda olmadıklarını da belirtelim. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra 2 gün önce konuk oldukları zayıf rakiplerden Comunicaciones’i tam 22 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demişler, biraz olsun moral bulmuşlardı. Genel deplasman karneleri ise ne iyi kötü diyebileceğimiz noktada, 12 maçtan 6 tanesini kaybettiler evden uzakta.

İki takım arasındaki seviye farkını zaten puan tablosuna bakınca da anlıyoruz. Evet Obera son maçlarda biraz formsuz ama evlerindeki genel karneleri çok iyi, bu sezon taraftarları önünde sadece 2 kere kaybettiler ki sonuncusu da güçlü bir rakip olan Gimnasia karşısında gelmişti. İlk maçta deplasmanda 7 sayı farkla kaybettikleri rakipleri karşısında bu kez kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, ilk 4 yarışından kopmamak adına düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Promitheas – Kolossos İddaa Tahmini 13.04.24

Yunanistan Ligi kazananlar etabı 3. hafta mücadelesinde Promitheas Cumartesi günü saat 20:15’de Kolossos ile karşılaşacak. …