Anasayfa / Dijon / Dijon – Gravelines İddaa Tahmini 09.05.23

Dijon – Gravelines İddaa Tahmini 09.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Dijon Salı günü saat 21:30’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Dijon ligin iddialı takımlarından birisi. Koç Markovic’in öğrencileri son 3 maçlarını da üst üste kazandılar ve bu sayede de 20 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada yer buldular. Ana hedefleri buradaki yerlerini koruyarak yani play-off’a ilk 4 içinde girerek ev sahibi avantajını kapmak istiyorlar. Evlerindeki son 4 maçta da sadece 1 kere o da lider Monaco’ya kaybetmişlerdi. Son olarak da konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Orthez’i zorlanmadan 12 sayhı farkla geçerek kalite farkını ortaya koymuşlardı. 

Gravelines ise beklentilerin üstüne çıkmış bir ekip. Onlar da son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyetle kendilerine 8. sırada yer buldular… Ancak play-off biletini garantilemiş değiller, 15 galibiyetli Paris ile Strasbourg onları tehdit etmeye devam ediyorlar! Ayrıca deplasman karneleri aslında iyiydi ama son maçta zirve ekiplerinden Levallois’ya konuk olmuşlar ve fazla direnemeden 12 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Dijon, hem koç Markovic gibi değerli bir koça sahip hem de Hrovat, Holston, Ware, McDuffie, Mobley gibi kaliteli silahlar var ellerinde. İlk 4 sıra yarışında yerlerini sağlamlaştırmak adına evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanarak yollarına devam edeceklerini ve bunu yaparken de handikapı geçmekte zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.46
Betroad Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Slam Stal Ostrow – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 28.05.23

Polonya Ligi yarı final serisi 4. maçında Slam Stal Ostrow Pazar günü saat 18:30’da Wilki …