Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Strasbourg – Pau Orthez İddaa Tahmini 09.05.23

Strasbourg – Pau Orthez İddaa Tahmini 09.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Strasbourg Salı günü saat 21:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ise handikapı 10.5 olarak açıklamışlar.

Strasbourg son dönemde toparlanan ve çıkışa geçen ekiplerden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 15 galibiyete ulaştılar. Şuanda averajla 10. sırada yer alıyorlar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Son 2 maçlarını kazanarak rakiplerin hata yapmasını bekleyecekler. Bu yolda evlerinde de formda olduklarını gösterdiler, önce dişli rakipleri Dijon’u 18 sayı farkla sonra da Limoges’u tam 28 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 

Orthez ise ligin düşme adaylarından birisi. Ayrıca son 2 maçlarını da üst üste kaybederek ligde kalma yolunda ciddi yara aldılar… Şuanda 11 galibiyetleri var ve kalan 2 maçlarını kazansalar bile ipler kendi ellerinde değil, rakiplerin de kaybetmesi gerekecek… Deplasmanda da işler yolunda gitmiyor, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Sırasıyla Gravelines ve Dijon’a 12’şer sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı! 

Koç Banchi’nin öğrencileri biraz geç uyandılar… Artık son 2 maçlarını kazansalar bile rakiplerin de kaybetmesi gerekecek play-off potası için! Ama yine de şanslarını sürdürmek adına son ana kadar savaşacaklarını düşünüyorum. Evlerinde oynamanın avantajı ile beraber Orthez gibi zayıf ve formsuz bir rakibi karşılarında bulmuşken hata yapmayacaklarını, kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.42
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …