Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nanterre 92 – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 09.05.23

Nanterre 92 – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 09.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Nanterre Salı günü saat 21:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Nanterre son dönemde 3 maçtan ikisini kazandı, toparlanma sinyalleri verdi ama buna rağmen play-off potasından 2 adım uzakta kaldılar ve artık şansları kalmadı diyebiliriz. Birden fazla takımın onlar kazanırken kaybetmesi gerekecek… Son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak 3 tanesinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 181, 174 ve 169 sayı üretilmişti. 

Levallois ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da sezonun son dönemecine formda girdiler. Koç Collet’nin öğrencileri topladıkları 21 galibiyetle Asvel’in bir adım önünde 2. sırada yer alıyorlar ve bir maçları da eksik, yani ipler kendi ellerinde. Kalan 3 maçlarını da kazanarak play-off’a buradan girmek, finale kadar Monaco eşleşmesinden kaçmak istiyorlar. Diğer yandan son 4 maçlarınan 3 tanesinde temponun yükseldiğini, bizlere bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 173, 167, 175 sayı izletmişlerdi. 

İki takım bu sezon ilk olarak 20 Kasım’da karşılaşmışlar, Wembanyama ve arkadaşları evlerinde oynamanın avantajını kullanarak 92-85’lik skorla kazanmışlardı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen favori olduklarını düşünüyorum ve bir kez daha hücumdaki verimli performansları ile üstünlük kurmalarını bekliyorum. Nanterre son maçta Strasbourg’dan 90 sayı yemiş, savunması sıkıntılı bir takım. Bu maçta da Wembanyama liderliğindeki etklili Levallois hücumlarına karşı zorlanacaklarını, bizleri yüksek skorlu, keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …