Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Trump yine LeBron James’e sataştı: ‘Akıllıymış gibi gösterildi’

Trump yine LeBron James’e sataştı: ‘Akıllıymış gibi gösterildi’

ABD Başkanı Donald Trump ile ünlü NBA yıldızı LeBron James arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. ABD Başkanlık seçimi yarışında Hillary Clinton’a destek veren LeBron ile Trump arasında dönem dönem karşılıklı atışmalar olurken, Trump attığı tweetle yine basketbolcuya sataştı.

2017 NBA şampiyonu olan Golden State Warriors takımının yıldız oyuncusu Stephen Curry’nin, Beyaz Saray’daki davete katılmak istemediğini söylemesi üzerine, Başkan Trump basketbol takımına olan davetini geri çekmiş, LeBron James, Trump’ı kastederek, “Serseri! Stephen Curry zaten gitmeyeceğini söyledi. Sen gelene kadar Beyaz Saray’a gitmek büyük bir onurdu” açıklamasında bulunmuştu.

Trump ardından, kendisini protesto eden oyuncular için de “Amerikan Futbolu Ligi NFL oyuncuları milli marşı protesto amacıyla ayağa kalkmazsa işlerinden kovulmalı” demişti.

Jordan Göndermesi

LeBron ile röportaj yapan Don Lemon’ı da işin içine katan Trump, Michael Jordan göndermesi yapmayı da unutmadı. “LeBron James televizyonlardaki en aptal adam Don Lemon ile röportaj yaptı. Lemon, LeBron’u akıllıymış gibi gösterdi. Tabii bunu başarabilmek kolay değil. Ben Mike’ı seviyorum!” paylaşımında bulundu.

Kaynak: Haberturk

ABD Başkanı Trump yine saçmalamaya ve kendini küçük düşürmeye devam ediyor. Daha geçtiğimiz günlerde doğduğu şehre muazzam bir okul ve hizmet sunarak sadece basketbol severlerin değil herkesin gönlünü hakeden bir sporcu hakkında bu yaptığı açıklamalar gerçekten komik…

 

 Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

LA Clippers Favorilerden Biri

NBA’de yaz döneminin en dikkat çekici hamlelerini yaparak önümüzdeki sezon şampiyonluk için iddialı konuma gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir