Anasayfa / Basketbol Haber / Trump yine LeBron James’e sataştı: ‘Akıllıymış gibi gösterildi’

Trump yine LeBron James’e sataştı: ‘Akıllıymış gibi gösterildi’

ABD Başkanı Donald Trump ile ünlü NBA yıldızı LeBron James arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. ABD Başkanlık seçimi yarışında Hillary Clinton’a destek veren LeBron ile Trump arasında dönem dönem karşılıklı atışmalar olurken, Trump attığı tweetle yine basketbolcuya sataştı.

2017 NBA şampiyonu olan Golden State Warriors takımının yıldız oyuncusu Stephen Curry’nin, Beyaz Saray’daki davete katılmak istemediğini söylemesi üzerine, Başkan Trump basketbol takımına olan davetini geri çekmiş, LeBron James, Trump’ı kastederek, “Serseri! Stephen Curry zaten gitmeyeceğini söyledi. Sen gelene kadar Beyaz Saray’a gitmek büyük bir onurdu” açıklamasında bulunmuştu.

Trump ardından, kendisini protesto eden oyuncular için de “Amerikan Futbolu Ligi NFL oyuncuları milli marşı protesto amacıyla ayağa kalkmazsa işlerinden kovulmalı” demişti.

Jordan Göndermesi

LeBron ile röportaj yapan Don Lemon’ı da işin içine katan Trump, Michael Jordan göndermesi yapmayı da unutmadı. “LeBron James televizyonlardaki en aptal adam Don Lemon ile röportaj yaptı. Lemon, LeBron’u akıllıymış gibi gösterdi. Tabii bunu başarabilmek kolay değil. Ben Mike’ı seviyorum!” paylaşımında bulundu.

Kaynak: Haberturk

ABD Başkanı Trump yine saçmalamaya ve kendini küçük düşürmeye devam ediyor. Daha geçtiğimiz günlerde doğduğu şehre muazzam bir okul ve hizmet sunarak sadece basketbol severlerin değil herkesin gönlünü hakeden bir sporcu hakkında bu yaptığı açıklamalar gerçekten komik…

 

 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir