Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Doncic Kobe Bryant ile Buluştu

Doncic Kobe Bryant ile Buluştu

Luka Doncic, ilk NBA sezonuna en iyi şekilde hazırlanabilmek adına herşeyi yapıyor ve belki de bunlar arasında en değerli aktivitelerden biri de Kobe Bryant ile buluşmasıydı.

Dallas Mavericks‘in çaylağı sadece Kobe Bryant’ten imzalı bir forma almadı ayrıca onunla bir hatıra fotoğrafı da çekerek #mambamentality hashtagi ile twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Doncic zaten hiç bir zaman Kobe Bryant’in onun idollerinden biri olduğunu saklamamıştı ve sonunda onunla buluşma şansını da yakalamış oldu.

Genç Sloven’in ilk NBA sezonunda kanıtlaması gereken çok şey var, özellikle onu hafife alan draft sınıfındaki diğer çaylaklara karşı kendini ıspatlaması gerekecek. Bu yolda Kobe Bryant gibi bu yazı gençlere yardım etmekle geçiren eski bir süper yıldızdan aldığı tavsiyeler onun için çok değerli olacak.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

LA Clippers Favorilerden Biri

NBA’de yaz döneminin en dikkat çekici hamlelerini yaparak önümüzdeki sezon şampiyonluk için iddialı konuma gelen …