Anasayfa / Basketbol Haber / İspanya Liga Endesa’nın Türkiye Yayıncısı Belli Oldu

İspanya Liga Endesa’nın Türkiye Yayıncısı Belli Oldu

Önümüzdeki sezondan itibaren 3 sezon boyunca İspanya Liga Endesa‘nın yayıncısı D-Smart platformu olacak. Geçtiğimiz sezon bildiğiniz üzere Avrupa’nın en iyi liginin yayın hakları TivibuSpor’daydı.

Liga Endesa’da yeni sezon 27 Eylül’de başlayacak. İlk hafta 3 güzel maç var ve bunların D-Smart’tan yayınlanması bekleniyor.

Real Madrid – Tenerife

Barcelona – Gran Canaria

Unicaja Malaga – Valencia



Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …