Anasayfa / Dorados / Dorados – Soles İddaa Tahmini 14.09.23

Dorados – Soles İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Dorados Perşembe günü saat 05:00’da Soles ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Dorados son dönemin çıkışa geçen ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak kendilerine Doğu’da 3. sırada yer buldular. Aslında evlerindeki performansları pek iç açıcı değildi, üst üste 2 maçlarını kaybetmişlerdi Astros karşısında ama dün konuk ettikleri Soles’i tam 26 sayı farkla ezip geçerek kendilerine geldiler, bu sayede de kötü gidişata dur demiş oldular taraftarlarının karşısında.

Soles ise Batı’nın vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 9. maçlarından sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Tahmin edeceğiniz üzere deplasman karneleri de sıkıntılı, evden uzaktaki son 3 maçlarının tamamını kaybettiler. Son ikisinde Mineros’dan 9 sayı ve daha yeni, dün bu sahada Dorados’dan tam 26 sayı fark yemişlerdi! 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını daha dün yine bu sahada net olarak görmüş olduk. Ev sahibi konumundaki Dorados rakibine sadece 57 sayı izni verip nefis bir performansı sergilemiş, bu sayede de rakibin direncini geç olmadan kırarak tam 26 sayı farkla üstünlük kurmuştu. Açıkçası evlerinde hazır bu çıkışı yakalayıp moral bulmuşken sürprize izin vermeyeceklerini, yine handikap geçerek net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.53
Betroad Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …