Anasayfa / Abejas / Abejas – Santos İddaa Tahmini 14.09.23

Abejas – Santos İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Lligi Batı grubu mücadelesinde Abejas Perşembe günü saat 05:00’da Santos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Abejas ligin formda ve kaliteli basketbol oynayan ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 6 galibiyete ulaşarak kendilerine Batı’da 3. sırada yer buldular. Ayrıca evlerindeki performanslarına bakınca ise 3 maçtır kaybetmediklerini gördük, son 2 maçta Correcaminos’u 22 sayı ve son olarak da daha dün yine bu sahada rakipleri Santos’u 91-77 gibi farklı bir skorla geçtiklerini görmüştük.

Santos ise rakibini hemen bir adım geriden takip ediyor ancak ilk haftalarda aldıkları iyi sonuçların kredisini tükettiler diyebiliriz, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve ne kadar kötü durumda olduklarını gösterdiler. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybederken hiç varlık gösterememişler ve rakiplerden çift haneli farklar yemişlerdi 3 maçta da… Son olarak da dün burada oynanan maçta Abejas’a direnememişler, 14 sayı fark yemişlerdi.

İki takım her ne kadar puan tablosunda birbirlerini rakip ediyor olsalar da son haftalarda sergiledikleri performanslara bakınca ev sahibi Abejas’ın net olarak bir adım önde olduğunu görebiliriz. Santos zaten daha dünki maçta yine bu sahada rakibine karşı varlık gösterememiş ve tam 14 sayı fark yemişti ki bu onların deplasmanlardaki mağlubiyet serilerinin 3 maça çıkmasına neden oldu. Abejas’ın bir kez daha daha avantajını iyi kullanacağını ve net bir galibiyet alarak, yani handikapı geçip kazanarak rakibiyle aradaki farkı bir kademe daha açacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.60
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …