Güncel
Anasayfa / Freseros de Irapuato / Freseros – Halcones Rojos İddaa Tahmini 14.09.23

Freseros – Halcones Rojos İddaa Tahmini 14.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Freseros Perşembe günü saat 04:30’da Halcones Rojos ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Freseros sadece Batı’nın değil, tüm ligin en zayıf halkası konumunda. Şuana kadar çıktıkları 9 maçta 0 çektiler ve tüm ligde galibiyeti olmayan tek takım konumundalar. Evlerinde çıktıkları 3 maça baktığımızda ise ilk ikisinde aslında rakipler karşı iyi direndiklerini görmüştük ama 3 ve 6 sayı farklarla kaybetmişlerdi. O maçlardaki bir diğer ortak nokta da yüksek skorlardı, sırasıyla 183 ve 192 sayı üretilmişti. Nitekim dün bu sahada oynanan maçta da rakiplerine karşı savunmada sınıfta kalmışlar ve yine yüksek skorlu bir mücadelenin ardından 68-107 ile farklı kaybetmişlerdi.

Rojos ise Doğu’nun orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 4 galibiyetle 4. sırada yer buldular. Aslında son haftalarda sergiledikleri performanslara baktığımızda genelde üretimde zorlanan, düşük tempoda oynayan bir takım görüntüsündeydiler ama dün burada oynadıkları maçta da gördük ki Freseros’un zayıf savunması ve tempoya yatkın oyunu onları bile uyandırdı, tam 107 sayı üreterek farklı kazandılar!

İki takımın daha dün yine bu sahada karılaştığını düşünürsek farklı bir senaryo beklemek bence yanlış olur. Belki bu kez ev sahibi daha iyi direnebilir ve Rojos ipleri gevşetebilir, bu nedenle yine handikap bahsine girmeyeceğim. İlk maçta olduğu gibi Rojos’un yine rahat skor üreteceğini, bu kez ev sahinin de hücumda daha verimli oynayıp en azından 75 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak bu maçta da. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (159.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …